Városlista
2025. augusztus 13, szerda - Ipoly

Hírek

2011. November 19. 07:34, szombat | Bulvár
Forrás: Story Online

VV Vera lett a villa udvari bolondja - VIDEÓ

VV Vera lett a villa udvari bolondja - VIDEÓ

Mintha egy női iszapbirkózást látnánk, olyan hevesen feszül egymásnak nap, mint nap Vera és Veronika.

Ám ebből az összecsapásból inkább a kacsacsőrű lány kerül ki győztesen, míg a rövid hajú lány csak bolondot csinál magából.

A két lány közötti ellenségeskedés jó ideje tart, Vera nem nézi jó szemmel Veronika és Péter kezdődő románcát, hiszen inkább ő szeretne együtt lenni a férfival. Ám amikor a szemére vetik, mennyire nevetséges a féltékenykedése, akkor hevesen tagad, és azzal tereli el a figyelmet, hogy inkább Veronikát támadja. "Te butább vagy, mint gondoltam!" - szólta le nemrég, és amikor a kacsacsőrű lány igyekezett megvédeni magát, tovább feszítette a húrt: "Csitu van, neked csitu van! Te az én szememben nem vagy vitapartner, és jobb lesz, ha előre köszönsz nekem!" Ám Vera még így is elveszítette a szópárbajt, és a felesleges keménykedéssel csak lejáratta magát. Nem hiába mondta neki Attila, hogy ő lett a villa udvari bolondja. Hiszen egy szánalmasan féltékenykedő, kötekedő nőnél nem sok nevetségesebb dolog van!

Címkék: valóvilág, VV Vera

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 13. 07:27, szerda | Bulvár

OMSZ: komolyabb beavatkozásra nem volt szükség a Sziget Fesztiválon, 1500 esetben nyújtottak segítséget

Komolyabb mentőbeavatkozásokra eddig nem volt szükség a Sziget Fesztiválon, rendkívüli esemény nem történt - közölte az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) kedd délután az MTI-vel.

2025. Augusztus 12. 07:40, kedd | Bulvár

Sziget - Magyar lány a fesztivál 11 milliomodik látogatója

Egy Ománban élő magyar lány lett a Sziget fesztivál történetének 11 milliomodik látogatója, akit a rendezvény hétfői zárónapján köszöntöttek a bejáratnál.

2025. Augusztus 11. 07:09, hétfő | Bulvár

Lezuhant egy férfi a Gellért hegyről

A Gellért-hegyi sziklatemplom fölötti területről egy sziklára esett egy fiatal férfi vasárnap este - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője az MTI-vel.