Hírek
2018. Július 21. 09:38, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Vonattal ütközött egy autó egy átjáróban Nyárlőrincnél

Összeütközött egy személyvonattal egy kocsi a Bács-Kiskun megyei Nyárlőrincnél szombat reggel.
A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint egy földutas átjárónál történt a baleset, a kocsi két utasa súlyosan megsérült.
A MÁV-Start vonatinfó honlapja szerint a Szolnokról Kecskemétre tartó személyvonattal ütközött az autó, reggel fél 7 után.
A Mávinform tájékoztatása szerint az átjárónál KRESZ-tábla (úgynevezett András-kereszt) figyelmeztetett a lehetséges veszélyre.
A helyszínelés és a műszaki mentés idején buszokkal pótolták a vonatokat Lakitelek és Kecskemét között. A Mávinform nem sokkal 9 óra előtt azt közölte, hogy a vasúti forgalom újraindult.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 02. 07:06, csütörtök | Belföld
Hidvéghi Balázs: ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása
Ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása Budapesten, november elejére, közepére, országszerte mindenki megkapja őket - mondta Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára szerdán.
2025. Október 02. 07:05, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Ukrajna felvétele ügyében nem lehet megkerülni Magyarországot
Magyarország megkerülésével, jogi trükközéssel nem lehet megnyitni Ukrajna európai uniós csatlakozási folyamatát
2025. Október 01. 07:46, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: a világ második legnagyobb LEGO-gyára jött létre Nyíregyházán
54 milliárd forintos beruházással a világ második legnagyobb LEGO-gyára jött létre mostanra Nyíregyházán, s ez a vállalat egyetlen olyan üzeme Európában, amelyben a termelés minden folyamata jelen van
2025. Október 01. 07:45, szerda | Belföld
Kövér László: Magyarország testvéri népként tekint a törökökre
Magyarország testvéri népként tekint a törökökre - hangsúlyozta Kövér László, az Országgyűlés elnöke a Maarif Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium megnyitó ünnepségén kedden Budapesten.