Hírek
2020. Május 15. 12:01, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Vádat emeltek egy droggal kereskedő egyetemista lány ellen Pécsen

Kábítószer-kereskedelem miatt vádat emeltek a egy húszéves egyetemista lány ellen, mert extasytablettát árult egy pécsi szórakozóhelyen tavaly februárban - tájékoztatta a Baranya Megyei Főügyészség pénteken az MTI-t.
A Pécsi Járási Ügyészség által megvádolt lányt a szórakozóhely biztonsági őrei fülelték le, miközben öt tablettát adott el egy férfinak a nála lévő több mint ötven közül. A vádlott korábban egy ismeretlentől vette a tablettákat, hogy később eladja őket - írták.
Az ügyészség - a járványügyi helyzet miatt bevezetett új jogszabályok alapján, tárgyalás mellőzésével - büntetővégzés meghozatalát indítványozta.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 18. 07:14, szerda | Belföld
Parajd - Az SZTE mérései szerint határérték alatti volt a Maros és a Tisza sókoncentrációja a hétvégén
A Szegedi Tudományegyetem (SZTE) szakembereinek mérései szerint a hazai határérték alatti volt a víz sókoncentrációja a Maros magyarországi és a Tisza szegedi szakaszán a hétvégén
2025. Június 18. 07:10, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs műveletére került sor
Az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs művelete került biztonságos szakaszba, a kormány 87 magyar és egy amerikai állampolgárt szállított haza a Közel-Keletről
2025. Június 18. 07:05, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a tét Magyarország energiaellátása
Tegnap elindult egy fontos csata Brüsszelben. A tét Magyarország energiaellátása - írta Orbán Viktor miniszterelnök keddi Facebook-bejegyzésében.
2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk
Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.