Hírek
2021. Július 03. 08:19, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Tűz ütött ki egy ötemeletes társasházban Pécsen, több mint 50 lakót kimenekítettek

Tűz ütött ki egy ötemeletes társasházban Pécsen, több mint 50 lakót kimenekítettek pénteken. Két embert kórházba vittek a mentők.
A Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-nek elmondta, hogy egy második emeleti lakás gyulladt ki.
A tűzoltók kiürítették az épületet, eloltották a lángokat, jelenleg a ház átszellőztetését végzik. Ötven embernek ideiglenesen el kellett hagynia az otthonát - közölte Sárkány Sándor.
Hozzátette: két ember megsérült, őket a mentők kórházba vitték, állapotukról egyelőre nincs információ.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 11. 07:12, hétfő | Belföld
Folytatódik a hőség a héten
2025. Augusztus 10. 08:12, vasárnap | Belföld
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe
A jelentős nappali felmelegedés és a csapadékhiány miatt vasárnap ismét országos tűzgyújtási tilalom lép életbe - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) szombaton a honlapján.
2025. Augusztus 10. 08:11, vasárnap | Belföld
Újra működik az EESZT
Energiaügyi Minisztérium: ismét zavartalanul működnek az elektronikus közigazgatási felületek.
2025. Augusztus 10. 08:09, vasárnap | Belföld
Megélénkülőben az ingatlanpiac
Országosan óriási élénkülés tapasztalható az ingatlankeresésekben, a vidéki ingatlanok iránti érdeklődés megközelíti, sok esetben meghaladja a Budapestre és az agglomerációjára vonatkozót