Hírek
2018. Augusztus 23. 07:18, csütörtök |
Külföld
Forrás: mti
Többen megsérültek egy éttermi késelésben Belgiumban
Belga sajtójelentések szerint a rendőrség részlegesen lezárta az ország keleti felében fekvő Moresnet települést, miután bejelentés érkezett arról, hogy egy férfi több embert is megkéselt az egyik helyi étteremben.
A Belga hírügynökség legfrissebb értesülései szerint a támadó és két nő is életét vesztette, az étterem vendégei közül pedig többen megsebesültek.
A sajtóban korábban megjelent felvételeken látható volt, ahogy rendőrök lezárják a Liége közelében fekvő, Plombiéreshez tartozó település utcáit.
A Belga hírügynökség az ügyészségre hivatkozva úgy tudja: a késelő volt barátnőjét, és annak anyját gyilkolta meg. Egyelőre nem tudni, hogy az elkövető miként halt meg.
Thierry Wimmer plombiéresi polgármester kizárta egy terrorcselekmény lehetőségét, s magántragédiáról beszélt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 02. 14:00, szombat | Külföld
Londoni elemzők: középtávon csökkenti az olajárakat az Egyesült Arab Emírségek kilépése az OPEC-ből
Londoni iparági elemzők szerint középtávon csökkenti a világpiaci olajárakat az Egyesült Arab Emírségek kilépése a Kőolajexportáló Országok Szervezetéből (OPEC) és a bővebb OPEC+ szerveződésből.
2026. Május 02. 10:00, szombat | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump megszűntnek nyilvánította az Iránnal folytatott fegyveres harcot
Donald Trump megszűntnek nyilvánította az Iránnal folytatott \"fegyveres harcot\" pénteken a Kongresszusnak küldött levelében.
2026. Április 30. 15:00, csütörtök | Külföld
Ukrajnai háború - Donald Trump szerint akár hamarosan lehet megoldás az ukrajnai háború lezárására
2026. Április 27. 15:00, hétfő | Külföld
Több fegyverrel szerelte fel magát az a férfi, aki a Donald Trump részvételével tartott díszvacsora helyszínén nyitott tüzet
Több fegyverrel szerelte fel magát az a férfi, aki a Donald Trump elnök részvételével tartott díszvacsora helyszínén tüzet nyitott szombaton egy washingtoni szálloda bálterménél.
