Hírek
2018. Augusztus 31. 07:26, péntek |
Belföld
Forrás: mti/MTI Fotó: Donka Ferenc
Személyvonat ütközött autóval Szeghalomnál és Vajtán is

Két vonatbaleset is történt az elmúlt 24 órában az országban.
Személyvonat ütközött autóval Szeghalom és Füzesgyarmat között csütörtök este - tájékoztatta a Mávinform sajtóügyeletese az MTI-t.
A balesetben megsérült a gépkocsi vezetője – olvasható Kavalecz Imre közleményében. A vonaton utazók közül senki sem sérült meg, de a motorvonat meghibásodott.
Az ütközés egy sorompó nélküli vasúti átjáróban történt.
A hatósági intézkedések ideje alatt vonatpótló buszok viszik az utasokat Szeghalom és Füzesgyarmat között.
Autóval ütközött egy személyvonat Vajtán is
Autóval ütközött egy személyvonat a Fejér megyei Vajtán csütörtökön este. A tájékoztatás szerint a vajtai állomáson a fénysorompós vasúti átjárónál egy személygépkocsi a vonat oldalának ütközött. A balesetben a személygépkocsi vezetője és a vonaton a jegyvizsgáló megsérült.
A műszaki mentés pénteken is eltarthat, ezért üzemkezdettől további intézkedésig Cece és Nagydorog között vonatpótló autóbuszok szállítják az utasokat – írta közleményében a vasúttársaság.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 13. 07:35, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország segítséget nyújt Montenegrónak az erdőtüzek megfékezésében
Magyarország segítséget nyújt Montenegrónak az erdőtüzek megfékezésében, a légierő egy tűzoltási munkákban használható helikoptert küld az országba hétfős legénységgel
2025. Augusztus 13. 07:34, szerda | Belföld
AM: befejeződött a nyári aratás, kedvezőek a hozamok
A napokban befejeződött a nyári aratás Magyarországon, a rendelkezésre álló adatok alapján kedvezően alakulnak az idei betakarítás hektáronkénti hozamai és az össztermés az előzetes várakozásokhoz képest