Hírek
2018. Április 11. 14:25, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Szakadékba zuhant autójával és meghalt egy magyarországi férfi Székelyföldön

Szakadékba zuhant autójával és meghalt egy 38 éves magyarországi férfi Székelyföldön - közölte szerdán honlapján a Hargita megyei rendőrség.
A Ditró és Gyergyótölgyes közötti hegyi úton kedd este történt balesetet sötétedés után jelentette a segélyhívó számon egy autós, aki észrevette a szakadékba zuhant gépkocsit. A magyarországi férfi egyedül utazott a járműben, amikor egy kanyargós útszakaszon a menetiránya szerinti jobb oldalon lesodródott az úttestről, és mintegy 16 métert zuhant. A férfi a helyszínen életét vesztette.
A baleset körülményeit a gyergyószentmiklósi ügyészség vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 13. 07:35, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország segítséget nyújt Montenegrónak az erdőtüzek megfékezésében
Magyarország segítséget nyújt Montenegrónak az erdőtüzek megfékezésében, a légierő egy tűzoltási munkákban használható helikoptert küld az országba hétfős legénységgel
2025. Augusztus 13. 07:34, szerda | Belföld
AM: befejeződött a nyári aratás, kedvezőek a hozamok
A napokban befejeződött a nyári aratás Magyarországon, a rendelkezésre álló adatok alapján kedvezően alakulnak az idei betakarítás hektáronkénti hozamai és az össztermés az előzetes várakozásokhoz képest