Hírek
2013. Október 21. 11:52, hétfő |
Belföld
Forrás: InfoVáros | MNASZ
Rally-baleset Városlőd - A Magyar Nemzeti Autósport Szövetség közleménye a hétvégi, Városlődön történt balesettel kapcsolatban

Az MNASZ vezetősége és tagsága sajnálattal értesült arról, hogy a hétvégén súlyos kimenetelű baleset történt a szövetség által kiírt Amatőr Rallye Kupa versenysorozat keretei között megrendezett városlődi amatőr rallye futamon.
Az MNASZ Elnöksége és vezetősége nevében szeretnénk azt a reményünket kifejezni, hogy a baleset során megsérült nézők mielőbb és maradéktalanul felépülnek sérüléseikből.
A 2013. október 19-én, a városlődi amatőr rallye versenyen történt baleset körülményeinek kivizsgálására Gyulay Zsolt elnök Úrral egyeztetve Móczár Péter Alelnök Úr felkérte dr. Szél Attilát, hogy szakértőként folytassa le a balest körülményeinek teljeskörű kivizsgálását.
A bizottság vezetője a vizsgálat eredményét 2013. október 25-ig kell, hogy előterjessze, melyet követően a vizsgálat megállapításait az MNASZ honlapján közzétesszük.
Budapest, 2013-10-21.
MNASZ Titkárság
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 02. 07:06, csütörtök | Belföld
Hidvéghi Balázs: ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása
Ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása Budapesten, november elejére, közepére, országszerte mindenki megkapja őket - mondta Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára szerdán.
2025. Október 02. 07:05, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Ukrajna felvétele ügyében nem lehet megkerülni Magyarországot
Magyarország megkerülésével, jogi trükközéssel nem lehet megnyitni Ukrajna európai uniós csatlakozási folyamatát
2025. Október 01. 07:46, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: a világ második legnagyobb LEGO-gyára jött létre Nyíregyházán
54 milliárd forintos beruházással a világ második legnagyobb LEGO-gyára jött létre mostanra Nyíregyházán, s ez a vállalat egyetlen olyan üzeme Európában, amelyben a termelés minden folyamata jelen van
2025. Október 01. 07:45, szerda | Belföld
Kövér László: Magyarország testvéri népként tekint a törökökre
Magyarország testvéri népként tekint a törökökre - hangsúlyozta Kövér László, az Országgyűlés elnöke a Maarif Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium megnyitó ünnepségén kedden Budapesten.