Hírek
2022. Augusztus 03. 08:22, szerda |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: police.hu
Őrizetbe vettek egy nőt és egy férfit a csepregi gyerekhalál ügyében

Emberölés megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vettek két embert a csepregi gyerekhalál ügyében - közölte a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság kedden az MTI-vel.
Február 8-án értesítették a rendőrséget arról, hogy egy csepregi családi házban gyerekholttestet találtak. Lapértesülések szerint az áldozat egy két és fél éves kisfiú volt, aki négy testvérével és szüleivel lakott együtt.
Az ismeretlen tettessel szemben indult nyomozás során márciusban egy nőt és egy férfit gondatlanságból elkövetett emberölés és kiskorú veszélyeztetése miatt gyanúsítottként hallgattak ki - olvasható a Police.hu oldalon.
A rendőrség tájékoztatása szerint az igazságügyi szakértői vélemények és a nyomozás eredményeként kedden emberölés minősített esete, valamint kiskorú veszélyeztetése miatt kihallgatták, majd őrizetbe vették őket, és kezdeményezték letartóztatásukat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 19. 07:35, péntek | Belföld
Védelmi innovációs tanszék alakult a győri egyetemen
A védelmi innovációval és a kritikus infrastruktúrák védelmével foglalkozó tanszéket hoztak létre a győri Széchenyi István Egyetem innovációs parkjában -
2025. Szeptember 19. 07:33, péntek | Belföld
Kövér László: nemzetpolitikai értelemben az elmúlt tizenöt év volt a legeredményesebb időszak
2025. Szeptember 19. 07:32, péntek | Belföld
Orbán Viktor: a svéd nép a barátunk, a svéd kormány azonban nem Magyarország barátja
A svéd nép a barátunk, a svéd kormány azonban nem Magyarország barátja - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön az X-en a svéd kormányfőnek üzenve.
2025. Szeptember 18. 07:46, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely: aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja
Aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja - írta a főpolgármester a Facebook-oldalán, reagálva az Állami Számvevőszék jelentésére.