Városlista
2025. augusztus 11, hétfő - Zsuzsanna

Hírek

2019. Május 29. 07:48, szerda | Belföld
Forrás: mti

Őrizetbe vették a NAV három dolgozóját

Őrizetbe vették a NAV három dolgozóját

Őrizetbe vették a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) három dolgozóját - hangzott el az M1 kedd esti Híradójában.

Azt mondták: a Fővárosi Nyomozó Ügyészség hivatali visszaélés és más bűncselekmények miatt indított eljárást a NAV bűnügyi igazgatóságának több dolgozója ellen. Több embert előállítottak és gyanúsítottként hallgattak ki - tették hozzá.

Korábban az Index írt arról, hogy ügyészségi nyomozók vitték el kedd délelőtt a NAV Bűnügyi Főigazgatóságának Huszti úti épületéből a felderítő osztály volt vezetőjét.

Megkeresésükre Rab Ferenc, a Fővárosi Főügyészség helyettes sajtószóvivője azt közölte, hogy "a Fővárosi Nyomozó Ügyészség hivatali visszaélés bűntette és más bűncselekmények miatt nyomozást folytat".

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 10. 08:12, vasárnap | Belföld

Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe

A jelentős nappali felmelegedés és a csapadékhiány miatt vasárnap ismét országos tűzgyújtási tilalom lép életbe - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) szombaton a honlapján.

2025. Augusztus 10. 08:11, vasárnap | Belföld

Újra működik az EESZT

Energiaügyi Minisztérium: ismét zavartalanul működnek az elektronikus közigazgatási felületek.

2025. Augusztus 10. 08:09, vasárnap | Belföld

Megélénkülőben az ingatlanpiac

Országosan óriási élénkülés tapasztalható az ingatlankeresésekben, a vidéki ingatlanok iránti érdeklődés megközelíti, sok esetben meghaladja a Budapestre és az agglomerációjára vonatkozót

2025. Augusztus 09. 10:36, szombat | Belföld

Hőség - ÉKM: időszakosan felfüggesztik a kamionstopot a hétvégén

A hőség miatt időszakosan feloldják a nehéz tehergépjárművek forgalomkorlátozását szombaton, illetve vasárnap - közölte az Építési és Közlekedési Minisztérium (ÉKM) pénteken az MTI-vel.