Hírek
2019. Március 29. 13:09, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Orgazdát fogtak el Szabolcsban

Nagy mennyiségű csempészett cigarettát, aranyat, készpénzt valamint egy engedély nélkül tartott fegyvert találtak a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) nyomozói egy Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében elfogott orgazdánál
- tájékoztatta a hatóság észak-alföldi bűnügyi igazgatósága pénteken az MTI-t. A pénzügyőrök és a kommandósok házkutatás során a majdnem 40 ezer doboz illegális dohányáru mellett mintegy 15 millió forint értékben foglaltak le készpénzt, ékszereket és gépkocsikat.
Az ügyben egy férfit és egy kettős, ukrán-magyar állampolgárságú nőt hallgattak ki gyanúsítottként üzletszerűen elkövetett költségvetési csalás miatt.
Az észak-alföldi bűnügyi igazgatóság 2018-ban több mint 450 nyomozást folytatott le dohánytermékekkel kapcsolatos bűncselekményekben és összesen több mint 700 ezer doboz cigarettát foglalt le, egymilliárd forintot meghaladó értékben - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 20. 09:10, szombat | Belföld
Nyúlhúsfogyasztást népszerűsító kampány indult
2025. Szeptember 20. 09:07, szombat | Belföld
Eltemették Kásler Miklóst Sárváron
Szülővárosában, Sárváron pénteken eltemették Kásler Miklós Széchenyi-díjas onkológust, egyetemi tanárt, volt emberierőforrás-ügyi minisztert, aki életének 76. évében, szeptember 5-én hunyt el.
2025. Szeptember 19. 07:35, péntek | Belföld
Védelmi innovációs tanszék alakult a győri egyetemen
A védelmi innovációval és a kritikus infrastruktúrák védelmével foglalkozó tanszéket hoztak létre a győri Széchenyi István Egyetem innovációs parkjában -