Hírek
2025. Szeptember 21. 08:43, vasárnap |
Belföld
Forrás: MTI
Orbán Viktor békemenetet, Magyar Péter nagygyűlést hirdetett október 23-ra
A következő találkozásunk lehetne egy békemenet október 23-án - mondta a miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton Budapesten, a Digitális polgári körök első országos találkozóján.
Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke pedig korábban bejelentette, hogy nagy létszámű gyűlést tartana az '56-os forradalom kitörésének évfordulóján.
Úgy folytatta, napról napra "százával és ezrével vagyunk többen", legközelebb már csak a Jóisten szabad ege alatt férünk el, "ezért a következő találkozásunk lehetne akár egy új békemenet, mondjuk október 23-án".
A miniszterelnök köszöntötte a rendezvény résztvevőit és közreműködőit, valamint a régi polgári körös bajtársait. Úgy fogalmazott: "megvagyunk, itt vagyunk, és készen állunk, úgy látom, agyonütni sem lehet bennünket".
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 05. 14:56, csütörtök | Belföld
Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt.
A nemzetközileg elismert zeneszerző, producer és előadó, Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt
2026. Március 05. 11:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Nem emelnek árat az oroszok
Magyarország garanciát kapott arra, hogy Oroszország a nemzetközi energiaválság ellenére változatlan áron szállítja le a hazánk ellátásához szükséges földgázt és kőolajat
2026. Március 05. 10:00, csütörtök | Belföld
Ismét az ATV-nek adott interjút Orbán Viktor
Nem lesz vita Magyar Péterrel, \"a Tisza Párt elnöke nem szuverén ember, az ukránok és a brüsszeliek tartják a markukba és ilyen emberrel nem vitázunk\".
2026. Március 05. 08:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: a magyar középvállalatokat, start-upokat fogjuk támogatni
A Tisza Párt az összeszerelő üzemek helyett a magyar középvállalatok és a start-upok támogatását helyezi a középpontba - mondta a párt gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője szerdán Kistarcsán.
