Városlista
2026. június 18, csütörtök - Levente

Hírek

2018. Május 30. 18:19, szerda | Belföld
Forrás: mti

Nyolc autó ütközött össze az M0-áson

Nyolc autó ütközött össze az M0-áson

Nyolc autó ütközött össze az M0-ás autóúton Szigetszentmiklós térségében Szeged felé szerda kora este, 5-6 kilométeres a torlódás - közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.

Csámpai Attila tájékoztatása szerint a 19-es kilométernél történt a baleset, amelyben az elsődleges információk szerint egy ember sérült meg.

Közölte továbbá: az útszakaszon fél pályán halad a forgalom, jelentős, 5-6 kilométeres torlódás alakult ki.

Címkék: autóút, baleset, M0

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 17. 16:00, szerda | Belföld

Uniós biztos: mióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén

Amióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén -

2026. Június 17. 14:00, szerda | Belföld

Az ÁSZ elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését

Az Állami Számvevőszék elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését a Fővárosi Törvényszéken - közölte az Állami Számvevőszék (ÁSZ) kedden az MTI-vel.

2026. Június 17. 11:00, szerda | Belföld

OGY - Magyar Péter: nem szeretnénk kisajátítani sem 1956, sem 1989 történetét

Nem szeretnénk kisajátítani, birtokolni, sajátunkká tenni sem 1956, sem 1989 történetét - mondta Magyar Péter miniszterelnök az Országgyűlés keddi ülésén, napirend előtt.

2026. Június 17. 09:00, szerda | Belföld

Orbán Viktor: a kommunikációs csatornák elhanyagolása volt a probléma, nem az üzenet

A kommunikációs csatornák elhanyagolása, nem pedig az azokban haladó üzenet volt a probléma - közölte a Fidesz elnöke kedden a Facebook-oldalán.