Hírek
2021. Január 12. 09:45, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Milliókért napokig fogva tartottak és bántalmaztak két férfit Budapesten
Elfogott a rendőrség egy férfit és egy nőt, aki több mint egy hétig fogva tartotta és bántalmazta két lakótársát decemberben Budapesten, miután tudomást szereztek egyikőjük nyolcmillió forintos örökségéről
- közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság kedden. A rendőrségi honlapon azt írták, hogy a közös albérletbe bezárt két férfit többször bántalmazták, gáz- és riasztófegyverrel, kalapáccsal és baltával fenyegették, a zsarolók így mintegy hatmillió forinthoz jutottak hozzá.
A 26 éves férfit és a 23 éves nőt csütörtökön a XVIII. kerületben elfogták a rendőrök, zsarolás és személyi szabadság megsértése miatt gyanúsítottként hallgatták ki, őrizetbe vették, és kezdeményezték letartóztatásukat, amelyet a bíróság vasárnap elrendelt - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 03. 09:04, hétfő | Belföld
Megnyílt az AMKA 33. országos nyári–őszi kiállítása Gödöllőn
Megnyílt A Magyar Kézművességért Alapítvány (AMKA) 33. országos nyári–őszi kiállítása a gödöllői Művészetek Házában.
2026. Augusztus 03. 07:19, hétfő | Belföld
Forsthoffer Ágnes egyeztetésre hívja a kormány és a parlamenti pártok vezetőit
2026. Augusztus 03. 06:00, hétfő | Belföld
Hétvégéig marad a forróság, enyhülés szombattól jöhet
Hétvégéig marad a forróság, néhány Celsius-fokos enyhülés csak szombattól jöhet - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
2026. Augusztus 03. 06:00, hétfő | Belföld
Kapitány István: 700 megawattal kevesebbet fogyasztottak a csúcsidőszakban a magyarok
Vasárnap este 19 órakor, a csúcsidőszakban 5700 megawatt volt az ország terhelése a tervezett 6400 helyett, így 700 megawattal fogyasztottak kevesebbet a magyarok - jelentette be a miniszter a Facebook-oldalán.
