Hírek
2019. Július 27. 10:09, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Meghalt egy teherautó alá fekvő férfi Kazincbarcikán

Meghalt Kazincbarcikán egy férfi, aki befeküdt egy teherautó alá az uszoda parkolójában péntek éjszaka - közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon szombatra virradóra.
Azt írták, hogy amikor a gépjármű elindult, áthajtott a férfin, aki a helyszínen, orvosi ellátása során életét veszítette.
A Kazincbarcikai Rendőrkapitányság vizsgálja a baleset körülményeit - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 19. 07:35, péntek | Belföld
Védelmi innovációs tanszék alakult a győri egyetemen
A védelmi innovációval és a kritikus infrastruktúrák védelmével foglalkozó tanszéket hoztak létre a győri Széchenyi István Egyetem innovációs parkjában -
2025. Szeptember 19. 07:33, péntek | Belföld
Kövér László: nemzetpolitikai értelemben az elmúlt tizenöt év volt a legeredményesebb időszak
2025. Szeptember 19. 07:32, péntek | Belföld
Orbán Viktor: a svéd nép a barátunk, a svéd kormány azonban nem Magyarország barátja
A svéd nép a barátunk, a svéd kormány azonban nem Magyarország barátja - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön az X-en a svéd kormányfőnek üzenve.
2025. Szeptember 18. 07:46, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely: aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja
Aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja - írta a főpolgármester a Facebook-oldalán, reagálva az Állami Számvevőszék jelentésére.