Hírek
2011. Október 18. 14:21, kedd |
Belföld
Forrás: HírTV
Már több mint nyolcezren fogtak össze

Már összesen százmilliárdnyi forinthitelre lenne szüksége azoknak a devizahiteleseknek, akik csatlakoztak a nemrég alapított hiteltársuláshoz.
Már több mint 8 ezren vannak, akik közösen fellépve akarnak kedvezőbb forintkölcsönt kialkudni a bankoktól a rögzített árfolyamú végtörlesztéshez. Ekkora tömegben azonban már csak nagy bankok tudnának hitelkérelmeket fogadni. Dubravszky György a hírTV-nek elmondta: eddig egy konkrét ajánlatot kaptak, de ott a bank csupán 200 hitelkérelmet fogadott volna be. A kezdeményezés szervezője szerint jelenleg több bankkal is tárgyalnak, ezek eredményét október 28-án jelentik be. (lm)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 19. 07:35, péntek | Belföld
Védelmi innovációs tanszék alakult a győri egyetemen
A védelmi innovációval és a kritikus infrastruktúrák védelmével foglalkozó tanszéket hoztak létre a győri Széchenyi István Egyetem innovációs parkjában -
2025. Szeptember 19. 07:33, péntek | Belföld
Kövér László: nemzetpolitikai értelemben az elmúlt tizenöt év volt a legeredményesebb időszak
2025. Szeptember 19. 07:32, péntek | Belföld
Orbán Viktor: a svéd nép a barátunk, a svéd kormány azonban nem Magyarország barátja
A svéd nép a barátunk, a svéd kormány azonban nem Magyarország barátja - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön az X-en a svéd kormányfőnek üzenve.
2025. Szeptember 18. 07:46, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely: aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja
Aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja - írta a főpolgármester a Facebook-oldalán, reagálva az Állami Számvevőszék jelentésére.