Hírek
2012. Február 05. 07:44, vasárnap |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Magyar győzelem Luxemburgban
Kürthy Lajos győzött súlylökésben, Baji Balázs pedig 60 m gáton a második helyen végzett a Luxemburgban rendezett fedettpályás atlétikai versenyen.
A magyar szövetség szombati tájékoztatása szerint Kürthy 19,64 méterrel diadalmaskodott, ez két centivel jobb, mint amit csütörtökön, a linzi ezüstérme alkalmával lökött.
Baji ugyanakkor 7,67 másodperces egyéni csúccsal lett második.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 02. 07:33, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - A Ferencváros nyerte a rangadót
A címvédő Ferencváros egygólos mérkőzésen nyert a kupagyőztes Paks otthonában a labdarúgó Fizz Liga 20. fordulójának vasárnapi rangadóján.
2026. Február 02. 07:25, hétfő | Sport
Női vízilabda Eb - Az izraeliek elleni győzelemmel elődöntős a magyar válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott a várakozásnak megfelelően fölényesen, 22-6-ra nyert vasárnap az izraeli csapat ellen, ezzel elődöntőbe jutott a funchali Európa-bajnokságon.
2026. Február 01. 12:00, vasárnap | Sport
Női vízilabda Eb - Közel az elődöntőhöz a magyar válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott 5-4-re kikapott a címvédő holland csapattól a funchali Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában, az egygólos vereséggel azonban elődöntőbe jut, ha vasárnap győz az izraeliek ellen.
