Hírek
2021. Június 09. 08:07, szerda |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Ketten meghaltak egy soproni vasúti átjáróban
Ketten meghaltak, miután egy furgon a tilos jelzés ellenére vonat elé hajtott egy soproni vasúti átjáróban kedden - közölte a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán a police.hu oldalon.
Egy 21 éves sopronhorpácsi férfi járművével a fénysorompó tilos jelzése ellenére behajtott a Somfalvi út és a Sopron-Baumgarten vasúti fővonal kereszteződésében található vasúti átjáróba, és az Ausztria felé tartó szerelvény mozdonyának ütközött.
A balesetben a gépkocsi sofőrje és 27 éves utasa a helyszínen életét vesztette - áll a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 02. 15:00, csütörtök | Belföld
KSH: a GDP-arányos hiány 4,7 százalékos volt 2025-ben
2026. Április 02. 13:00, csütörtök | Belföld
A cseh elnök szerint Szijjártó teljesen elvesztette a hitelességét, Szijjártó válaszolt
Lavrovval folytatott szívélyes beszélgetései miatt adott hangot félelmeinek a cseh elnök.
2026. Április 02. 11:00, csütörtök | Belföld
Főpolgármesteri Hivatal: aláírták a Budapesti Kerékpáros Futárok Közlekedésbiztonsági Chartáját
2026. Április 02. 09:00, csütörtök | Belföld
A külföldön dolgozó fiataloknak is biztosítaná a 3%-os hitelt a kormány
A kormányzat jelenleg is vizsgálja, hogyan tudja az Otthon Start hitelprogramot, a fix 3 százalékos hitelt kiterjeszteni és biztosítani a külföldön dolgozó magyarok számára is
