Hírek
2019. Augusztus 08. 11:39, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti/MTI/Vajda János
Két hónapos csecsemő is meghalt a 37-es úton
Meghalt egy lengyel férfi és két hónapos csecsemő a 37-es úton Szerencs közelében csütörtök reggel, amikor autójuk kamionnal ütközött össze.
Janasóczki Attila, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel közölte: a személykocsiban utazott a férfi felesége is, aki súlyos sérüléseket szenvedett.
A helyszínelés és a műszaki mentés idejére a főút érintett szakaszát teljes szélességben lezárták, a forgalmat Mezőzombor felé terelik - írta a police.hu.

Ezek érdekelhetnek még
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, többfelé havazhat is
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, pénteken és szombaton többfelé havazhat, és a szél is megélénkül - derül ki a HungaroMet Nonprofit Zrt. előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Koncz Zsófia: akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok
Akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok, hiszen a családok jelentik a magyarság erejét
