Hírek
2011. November 11. 14:26, péntek |
Kék hírek
Forrás: mno.hu/MTI
Harminc kilogram marihuánát próbáltak becsempészni

Harminc kilogramm marihuánát találtak egy szerb rendszámú személygépkocsiban elrejtve a pénzügyőrök a röszkei határátkelőnél – tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénteken az MTI-t.
Két szerb férfi csütörtökön jelentkezett belépésre a határállomáson az új, néhány hónapos autóval, és azt állították az őket ellenőrző pénzügyőrnek, hogy nem visznek magukkal bejelenteni való árut – mondta Némedi Varga Éva, a NAV Dél-alföldi Regionális Vám- és Pénzügyőri Főigazgatóságának sajtóreferense.
A pénzügyőröknek feltűnt, hogy a hátsó lökhárító mögött a gyári kialakításról eltérő, csavarokkal rögzített fal található. A kocsi alapos átvizsgálása során a hátsó lökhárítóból, a küszöbből, valamint az első sárvédők mögött kialakított rejtekhelyről összesen harminc kilogramm marihuána került elő – közölte az őrnagy.
A hatvanmillió forint értékű kábítószert a pénzügyőrök lefoglalták, a két szerb férfi ellen – őrizetbe vételük mellett – kábítószerrel való visszaélés megalapozott gyanúja miatt a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság indított büntetőeljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 05. 07:42, kedd | Kék hírek
Letartóztatta a hozzátartozóit megkéselő gönyűi fiút a bíróság
2025. Augusztus 05. 07:32, kedd | Kék hírek
Egyhetes ellenőrzési akciót indít a rendőrség
Nagyszabású, az egész országra kiterjedő rendőri akció vette kezdetét, ami egészen a hét végéig, augusztus 10-ig tart majd. Ennek keretében a rendőrség elsősorban a gyorshajtásokat ellenőrzi majd.
2025. Augusztus 04. 07:55, hétfő | Kék hírek
Életveszélyt okozó késelés miatt vettek őrizetbe egy izraeli férfit az Ozora Fesztiválon
Életveszélyt okozó késelés miatt vettek őrizetbe egy izraeli férfit az Ozora Fesztiválon - tudatta a rendőrség vasárnap a honlapján.
2025. Július 23. 09:01, szerda | Kék hírek
Betört egy üzletbe, majd első dolga volt lefeküdni aludni - Videó
Két parfümöt elrakott, majd bevásárlótáskákból párnát hajtogatott és két pénztár közt elaludt. A rendőrök ébresztették.