Hírek

2017. Október 23. 07:55, hétfő | Helyi önkormányzati
Forrás: erdmost.hu

Gyermekétkeztetés az őszi szünidőben is

Az önkormányzat az őszi szünet munkanapjain is biztosítja a meleg ebédet a hátrányos helyzetű és a rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülő gyermekek részére.

A déli meleg étkezést a szülőnek kell igényelnie, a kérelmeket a humán irodában lehet leadni hétfőn és szerdán.

Érd Megyei Jogú Város Önkormányzata a szünidei gyermekétkeztetést a gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról szóló 1997. évi XXXI. törvény 21/C. §-a alapján a szülő, törvényes képviselő kérelmére a tanév rendjéről szóló miniszteri rendeletben meghatározott évközi szünet munkanapjain biztosítja a hátrányos helyzetű és a rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülő halmozottan hátrányos helyzetű gyermekek részére.

Az őszi szünet időtartama alatt október 30, 31-én és 2017. november 2, 3-án naponta 11:30 – 12:30 óra között biztosított a szünidei gyermekétkeztetés azon gyermekek számára, akiknek szülei igényelték a déli meleg étkezést.

AZ ÉTKEZÉS HELYSZÍNEI:

• Érdi Bolyai János Általános Iskola étkezője
    2030 Érd, Erzsébet u. 24-32.
  • Érdi Szivárvány Óvoda étkezője
    2030 Érd, Hegesztő u. 2-8.

A szünidei gyermekétkeztetés iránti további kérelmek benyújtására a Polgármesteri Hivatal Humán Irodáján (Érd, Budai út 8.) hétfői napokon 13-18:30 óra között, szerdai napon 8-12 és 13-16:30 óra között van lehetőség.

Ezek érdekelhetnek még

2024. Április 24. 07:54, szerda | Kék hírek

Elfogtak egy öt éve körözött férfit Budapesten

Öt évig bujkált a hatóságok elől az a férfi, akit a Budapesti Rendőr-főkapitányság munkatársai a Nemzeti Védelmi Szolgálat (NVSZ) közreműködésével a XI. kerület egyik erdős részén fogtak el a múlt szerdán.

2024. Április 24. 07:52, szerda | Belföld

A Fidesz-KDNP benyújtotta az újabb gyermekvédelmi törvénycsomagot

A Fidesz-KDNP benyújtotta az újabb gyermekvédelmi törvénycsomagot - jelentette be a Fidesz frakcióvezetője kedden a Facebook-oldalán.

2024. Április 24. 07:51, szerda | Sport

MOL Magyar Kupa - A Paks jutott elsőként a döntőbe

A bajnokságban harmadik helyezett Paksi FC jutott elsőként a labdarúgó MOL Magyar Kupa fináléjába, miután kedden hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte a vendég Kisvárdát.