Hírek
2019. Szeptember 21. 05:00, szombat |
Kék hírek
Forrás: mti
Gázrobbanás történt a fővárosi piacon
Gázrobbanás történt Budapesten, a VIII. kerületi Kőbányai úti piacon péntek délután - tájékoztatta a katasztrófavédelem az MTI-t. A rendőrség közölte: ketten megsérültek.
Kisdi Máté, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője elmondta: a csarnoképület egyik helyiségében belobbant a gáz, ami kisebb robbanást okozott. Egy vasajtó kiszakadt a helyéről. A gáz ömlött, majd begyulladt.
A fővárosi tűzoltók a szakemberek segítségével elzárták a gázt. Így a tűz megszűnt, nem terjedt tovább az épületben - közölte.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság közleménye szerint a VIII. kerületben a Kőbányai út 31. szám alatt lévő régi piac területén eddig tisztázatlan körülmények között - az első információk szerint - gázrobbanás történt. A robbanás következtében két ember megsérült, őket a mentők kórházba vitték.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 11. 07:37, kedd | Kék hírek
BRFK: egy kábítószer-kereskedelmi ügy miatt tartottak razziát hétvégén egy budapesti belvárosi klubban
Egy kábítószer-terjesztőkkel szemben folytatott nyomozás miatt, konkrét bűnügyi információk alapján tartott a rendőrség razziát hétvégén Budapesten, egy belvárosi szórakozóhelyen
2025. November 05. 07:30, szerda | Kék hírek
Öten meghaltak egy vasúti átjárónál történt balesetben Szentmártonkátán
2025. November 03. 07:18, hétfő | Kék hírek
Rendőrség: nem terrorcselekmény az angliai vonaton elkövetett késeléses támadás
A rendőrség vasárnapi tájékoztatása szerint nem minősül terrorcselekménynek az a késeléses támadás, amelyet egy vonaton követtek el szombat este Angliában.
2025. November 02. 08:38, vasárnap | Kék hírek
Halálos lakástűz Téten
Egy nő meghalt a Győr-Moson-Sopron vármegyei Téten, ahol szombaton tűz keletkezett egy családi házban - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szóvivője az MTI-vel.
