Hírek
2017. Január 06. 18:45, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Fát döntött a szél a vasúti sínekre Székesfehérvárnál

Az erős szél fát döntött a vasúti sínekre Szabadbattyán és Székesfehérvár között, emiatt a Budapest-Székesfehérvár-Szabadbattyán vonalon 10-20 perccel növekedhet néhány délutáni vonat menetideje
- közölte pénteken a Mávinform a honlapján. A kidőlt fa leszakította az egyik vágány felsővezetékét és a Siófokról Székesfehérvárra tartó személyvonat áramszedője is letörött, ezért ezen a vágányon nem közlekedhetnek vonatok. A szerelvényt elvontatják, majd megkezdik a felsővezeték javítását.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) tájékoztatása szerint a személyvonat utasaiért mentesítő járat indult, az utasok átszállását a székesfehérvári hivatásos tűzoltók segítik.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 02. 07:06, csütörtök | Belföld
Hidvéghi Balázs: ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása
Ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása Budapesten, november elejére, közepére, országszerte mindenki megkapja őket - mondta Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára szerdán.
2025. Október 02. 07:05, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Ukrajna felvétele ügyében nem lehet megkerülni Magyarországot
Magyarország megkerülésével, jogi trükközéssel nem lehet megnyitni Ukrajna európai uniós csatlakozási folyamatát
2025. Október 01. 07:46, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: a világ második legnagyobb LEGO-gyára jött létre Nyíregyházán
54 milliárd forintos beruházással a világ második legnagyobb LEGO-gyára jött létre mostanra Nyíregyházán, s ez a vállalat egyetlen olyan üzeme Európában, amelyben a termelés minden folyamata jelen van
2025. Október 01. 07:45, szerda | Belföld
Kövér László: Magyarország testvéri népként tekint a törökökre
Magyarország testvéri népként tekint a törökökre - hangsúlyozta Kövér László, az Országgyűlés elnöke a Maarif Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium megnyitó ünnepségén kedden Budapesten.