Hírek
2022. Július 19. 05:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti/fotó: Mihádák Zoltán
Eloltották a fővárosi tüzet, ami házakat is veszélyeztetett

Eloltották a budapesti Gyömrői útnál nagy területen égő aljnövényzetet hétfő délután - tudatta a katasztrófavédelem a honlapján.
Több hektáron égett az aljnövényzet Budapest XVIII. kerületében, a Gyömrői út, a Csévéző utca és a Billentyű utca közötti területen, a tűz házakat is veszélyeztetett.
Huszonhét járművel kilencvenkét tűzoltó oltotta a tüzet, megakadályozták a lángok továbbterjedését. Már a végleges oltáson dolgoznak - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 18. 07:14, szerda | Belföld
Parajd - Az SZTE mérései szerint határérték alatti volt a Maros és a Tisza sókoncentrációja a hétvégén
A Szegedi Tudományegyetem (SZTE) szakembereinek mérései szerint a hazai határérték alatti volt a víz sókoncentrációja a Maros magyarországi és a Tisza szegedi szakaszán a hétvégén
2025. Június 18. 07:10, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs műveletére került sor
Az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs művelete került biztonságos szakaszba, a kormány 87 magyar és egy amerikai állampolgárt szállított haza a Közel-Keletről
2025. Június 18. 07:05, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a tét Magyarország energiaellátása
Tegnap elindult egy fontos csata Brüsszelben. A tét Magyarország energiaellátása - írta Orbán Viktor miniszterelnök keddi Facebook-bejegyzésében.
2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk
Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.