Városlista
2026. július 2, csütörtök - Ottó

Hírek

2018. Április 01. 17:36, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Élettársát hátba, magát mellkason szúrta egy férfi Hajmáskéren

Élettársát hátba, magát mellkason szúrta egy férfi Hajmáskéren

Emberölés kísérlete miatt indult eljárás egy hajmáskéri férfi ellen, aki vasárnap előbb megkéselte az élettársát, majd magát is megszúrta - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes szóvivője az MTI-vel.

Kucsera Katalin elmondta: az 53 éves férfi vasárnap hajmáskéri otthonában szóváltás után egy késsel hátba szúrta 49 éves élettársát, majd mellkason szúrta magát.

A szóvivő tájékoztatása szerint a rendőrséget a megszúrt nő értesítette, aki könnyű sérüléseket szenvedett. A férfit viszont életveszélyes sérülésekkel, mentőhelikopterrel vitték kórházba, ellene emberölés kísérlete bűntett gyanúja miatt indult nyomozás.

Címkék: hajmáskér, késelés

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 02. 09:00, csütörtök | Belföld

Velkey György László: Szijjártó Péter kétmilliárd forintért bérelt magánrepülőgépeket tavaly

Szijjártó Péter volt külügyminiszter tavaly több mint kétmilliárd forint értékben bérelt magánrepülőgépeket \"a magyar adófizetők pénzéből\" - írta a Külügyminisztérium parlamenti államtitkára szerdán a Facebook-oldalán.

2026. Július 02. 06:46, csütörtök | Belföld

Katasztrófavédelem: nyugaton és keleten is vihar okozott károkat

Az ország nyugati és keleti felén is károkat okozott a vihar szerda délután, Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala, valamint Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében sok helyen kérik a tűzoltók segítségét

2026. Július 02. 06:43, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: a kormány döntött a százezer forintos iskolakezdési támogatásról

A kormány döntött a százezer forintos iskolakezdési támogatásról - közölte a miniszterelnök Facebook-oldalán.

2026. Július 01. 11:00, szerda | Belföld

Országos közlekedésszervező és gördülőállomány-kezelő társaság jön létre az uniós források felhasználhatósága érdekében

Benyújtotta kedden a kormány az országos közlekedésszervező és az országos gördülőállomány-kezelő társaság létrehozása érdekében szükséges törvényjavaslatot az Országgyűlésnek.