Hírek
2020. Május 25. 17:05, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Életet mentettek a fonyódi rendőrök

Mentőhelikopter szállította kórházba az idős férfit.
Regman-Vörös Ilona rendőr főtörzsőrmester és Hollósi Zoltán rendőr zászlós 2020. május 24-én dél körül Balatonbogláron igazoltatott egy kerékpárost, mivel észlelték, hogy a forgalommal szemben, bizonytalanul közlekedik. Az ellenőrzés során az idős külföldi összeesett és eszméletét vesztette. A rendőrök azonnal felvették a kapcsolatot a mentőszolgálat munkatársaival, és haladéktalanul megkezdték az újraélesztést, mivel a férfinak leállt a légzése - közölte a rendőrség.
A kiérkező mentőszolgálat munkatársai stabilizálták a kerékpáros állapotát és mentőhelikopterrel kórházba vitték. Az légimentők orvosa szerint a férfi az egyenruhások szakszerű tevékenységének köszönhetően maradt életben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 19. 07:35, péntek | Belföld
Védelmi innovációs tanszék alakult a győri egyetemen
A védelmi innovációval és a kritikus infrastruktúrák védelmével foglalkozó tanszéket hoztak létre a győri Széchenyi István Egyetem innovációs parkjában -
2025. Szeptember 19. 07:33, péntek | Belföld
Kövér László: nemzetpolitikai értelemben az elmúlt tizenöt év volt a legeredményesebb időszak
2025. Szeptember 19. 07:32, péntek | Belföld
Orbán Viktor: a svéd nép a barátunk, a svéd kormány azonban nem Magyarország barátja
A svéd nép a barátunk, a svéd kormány azonban nem Magyarország barátja - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön az X-en a svéd kormányfőnek üzenve.
2025. Szeptember 18. 07:46, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely: aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja
Aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja - írta a főpolgármester a Facebook-oldalán, reagálva az Állami Számvevőszék jelentésére.