Hírek
2018. November 27. 07:30, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Csaknem ezer diáknak kellett elhagynia egy fővárosi kollégiumot tűz miatt
Csaknem ezer embernek kellett elhagynia tűz miatt egy kollégiumot Budapest XI. kerületében, az Irinyi József utcában hétfőn késő este – közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel.
Azt írták, azért kellett kiüríteni az épületet, mert berendezési tárgyak kaptak lángra körülbelül két négyzetméteren egy konyhában.
A kollégium lakói a fővárosi hivatásos tűzoltók kiérkezése előtt eloltották a tüzet.
Miután átszellőztették a füsttel telítődött szinteket, a diákok visszatérhettek az épületbe – olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 02. 10:14, péntek | Belföld
Változékony idő várható az új év első hétvégéjén
2026. Január 02. 10:12, péntek | Belföld
NAV: elérhetők az édesanyáknak és a családoknak járó kedvezményekről szóló adóelőleg-nyilatkozatok
Már elérhetők az édesanyáknak és a családoknak járó kedvezményekről szóló adóelőleg-nyilatkozatok - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) csütörtökön az MTI-t.
2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld
Már több mint 20 ezer fiatal jutott lakáshoz az Otthon Start Programnak köszönhetően
2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint az 1. héten megtartott ötös lottó számsorsoláson, a Szilveszteri Szuperlottón a következő számokat húzták ki:
