Hírek
2018. Február 23. 08:12, péntek |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Bankban verekedtek össze

A szigetszentmiklósi nyomozók vádemelést javasolnak egy 52 éves olasz férfi ellen.
A nyomozás adatai szerint az olasz férfi tavaly június 15-én 11 óra körül egy szigetszentmiklósi bankfiók előterében előzetes szóváltást követően egy 25 éves férfival összeverekedett. A bántalmazás következtében az elsődleges orvosi vélemény szerint a 25 éves férfi nyolc napon túl gyógyuló sérülést szenvedett. Az esetről a bankfiók vezetője bejelentést tett a rendőrségen. A rendőrök az ügyben végzett adatgyűjtést követően azonosították a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható olasz állampolgárt. A szigetszentmiklósi lakost a nyomozók gyanúsítottként kihallgatták.
A Szigetszentmiklósi Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya az 51 éves férfi ellen súlyos testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást befejezte és a keletkezett iratokat vádemelési javaslattal a járási ügyészségnek megküldte.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 05. 07:42, kedd | Kék hírek
Letartóztatta a hozzátartozóit megkéselő gönyűi fiút a bíróság
2025. Augusztus 05. 07:32, kedd | Kék hírek
Egyhetes ellenőrzési akciót indít a rendőrség
Nagyszabású, az egész országra kiterjedő rendőri akció vette kezdetét, ami egészen a hét végéig, augusztus 10-ig tart majd. Ennek keretében a rendőrség elsősorban a gyorshajtásokat ellenőrzi majd.
2025. Augusztus 04. 07:55, hétfő | Kék hírek
Életveszélyt okozó késelés miatt vettek őrizetbe egy izraeli férfit az Ozora Fesztiválon
Életveszélyt okozó késelés miatt vettek őrizetbe egy izraeli férfit az Ozora Fesztiválon - tudatta a rendőrség vasárnap a honlapján.
2025. Július 23. 09:01, szerda | Kék hírek
Betört egy üzletbe, majd első dolga volt lefeküdni aludni - Videó
Két parfümöt elrakott, majd bevásárlótáskákból párnát hajtogatott és két pénztár közt elaludt. A rendőrök ébresztették.