Városlista
2025. október 2, csütörtök - Petra

Hírek

2014. Július 09. 13:59, szerda | Belföld
Forrás: MTI

Baleset miatt torlódás az M3-as autópálya szabolcsi, őri csomópontjánál

Baleset miatt torlódás az M3-as autópálya szabolcsi, őri csomópontjánál

Baleset miatt torlódás alakult ki az M3-as autópálya őri, a 49-as főúthoz csatlakozó csomópontjánál szerdán délután - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.

Dóka Imre elmondta, hogy a sztrádához kapcsolódó főút Őr és Jármi közötti szakaszán két személygépkocsi ütközött, s az egyik az árokba borult.
A roncsba két sérült szorult be, akiket az arra közlekedők még a mátészalkai tűzoltók kiérkezése előtt kiszabadítottak és átadták a mentőknek.
Az M3-as autópálya őri le- és felhajtó csomópontjánál a mentés és a helyszínelés idejéig torlódásra kell számítaniuk a gépjárművezetőknek - tette hozzá a zászlós.

Címkék: Baleset-közút

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 02. 07:06, csütörtök | Belföld

Hidvéghi Balázs: ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása

Ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása Budapesten, november elejére, közepére, országszerte mindenki megkapja őket - mondta Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára szerdán.

2025. Október 02. 07:05, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: Ukrajna felvétele ügyében nem lehet megkerülni Magyarországot

Magyarország megkerülésével, jogi trükközéssel nem lehet megnyitni Ukrajna európai uniós csatlakozási folyamatát

2025. Október 01. 07:46, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: a világ második legnagyobb LEGO-gyára jött létre Nyíregyházán

54 milliárd forintos beruházással a világ második legnagyobb LEGO-gyára jött létre mostanra Nyíregyházán, s ez a vállalat egyetlen olyan üzeme Európában, amelyben a termelés minden folyamata jelen van

2025. Október 01. 07:45, szerda | Belföld

Kövér László: Magyarország testvéri népként tekint a törökökre

Magyarország testvéri népként tekint a törökökre - hangsúlyozta Kövér László, az Országgyűlés elnöke a Maarif Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium megnyitó ünnepségén kedden Budapesten.