Hírek
2021. Augusztus 29. 07:42, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Az ablakot betörve jutott be a házba a betörőnő
A balassagyarmati rendőrök egy 49 éves nőt hallgattak ki gyanúsítottként.
A Balassagyarmati Rendőrkapitányság lopás bűntett megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást egy 49 éves érsekvadkerti lakossal szemben - közölte a rendőrség.
A nő 2021. július 31-én a késő délutáni órákban Érsekvadkert belterületén egy családi ház ablakát betörte és az ingatlanba bemászott. Az épület helyiségeit átkutatta, és onnan arany ékszereket – két karikagyűrűt, egy kővel kirakott gyűrűt és egy nyakláncot a rajta lévő medállal együtt – tulajdonított el.
A rendőrök a 49 éves nőt elfogták, a rendőrkapitányságra előállították és gyanúsítottként kihallgatták, amely során a bűncselekmény elkövetését elismerte.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 02. 15:00, szombat | Belföld
Hegedűs Zsolt: a kórházak legyenek tiszták, biztosítsák az alapvető higiénés feltételeket!
2026. Május 02. 14:00, szombat | Belföld
Tanács Zoltán: szabad tudomány nélkül nincs szabad ország
Új fejezetet kell nyitni a kormány és a tudomány viszonyában, olyan oktatási rendszert kell építeni, amely képes kinevelni a 21. század tudósait, szabad tudomány nélkül nincs szabad ország
2026. Május 02. 09:11, szombat | Belföld
Választás 2026 - Jogerős az országgyűlési választás eredménye
Jogerőssé vált az április 12-ei országgyűlési választás eredménye, miután a Kúria a választás országos listás eredményét megállapító határozat ellen benyújtott két jogorvoslati kérelmet elutasította pénteken.
2026. Május 01. 13:00, péntek | Belföld
Lázár János: nagy vereséget szenvedtünk, nagy munka lesz a Fidesz megújítása
Nagy vereséget szenvedett a Fidesz-KDNP, az okokat világosan látják, de azok pontos megértése és kezelése nagy munka lesz, ahogyan a Fidesz megújítása is
