Hírek
2015. Augusztus 17. 07:10, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Autós üldözés után balesetet szenvedett egy illegális bevándorlókat szállító autó
Egy autós üldözést követően négy szír állampolgárt találtak a rendőrök egy autóban Kiskunfélegyházánál; a jármű sofőrjét még keresik.
- tájékoztatta vasárnap este a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője az MTI-t.
Szenti Szabolcs elmondta: Röszke külterületén a járőrök ellenőrizni akartak egy személyautót, de az nem állt meg, hanem Budapest irányába tovább hajtott. A Csongrád megyei rendőrök követték az autót egészen Kiskunfélegyházáig, ahol a jármű nekiütközött egy oszlopnak. A sofőr ekkor elmenekült, de az általa szállított négy szír migráns a gépjárműben maradt.
Jelenleg a Csongrád- és a Bács-Kiskun megyei rendőrök közösen keresik a sofőrt, aki ellen jogellenes tartózkodás elősegítésének vétsége miatt indulhat eljárás - tette hozzá a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 02. 13:00, csütörtök | Belföld
Kármán András: már elérhető a 2027-es költségvetés tervezésének tájékoztatója
A 2027-es költségvetés tervezéséhez kapcsolódó tájékoztató már elérhető.
2026. Július 02. 09:00, csütörtök | Belföld
Velkey György László: Szijjártó Péter kétmilliárd forintért bérelt magánrepülőgépeket tavaly
Szijjártó Péter volt külügyminiszter tavaly több mint kétmilliárd forint értékben bérelt magánrepülőgépeket \"a magyar adófizetők pénzéből\" - írta a Külügyminisztérium parlamenti államtitkára szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Július 02. 06:46, csütörtök | Belföld
Katasztrófavédelem: nyugaton és keleten is vihar okozott károkat
Az ország nyugati és keleti felén is károkat okozott a vihar szerda délután, Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala, valamint Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében sok helyen kérik a tűzoltók segítségét
2026. Július 02. 06:43, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: a kormány döntött a százezer forintos iskolakezdési támogatásról
A kormány döntött a százezer forintos iskolakezdési támogatásról - közölte a miniszterelnök Facebook-oldalán.
